Unikāla, stilīga un praktiska kakla siksna ar savu uzrakstu


Lielākā daļa cilvēku pateiks, ka mans suns ir manas ģimenes loceklis. Viņi izstāstīs par daudziem sava suņa drosmīgajiem varoņdarbiem un gudriem piedzīvojumiem. Viņi jums pastāstīs par sava suņa interesantajām personības iezīmēm. Un šis suns parasti valkā īpašu kaklasiksnu.

  • Personalizēta suņu kakla siksna ir ideāla gan dodoties ar suni uz medībām, gan dodoties pastaigā.  Jūsu četrkājaino draugu tagad varēs viegli identificēt un viņam ir garantēta saimnieka atrašana!

  • Praktiska - mitruma neuzsūcoša, izturīga, elastīga un pietiekami mīksta suņa kaklam, lai nenoberztu.  To var vienkārši notīrīt ar ziepēm un ūdeni un ātri noslaucīt sausu. Ideāls variants aizņemtiem un tīrību mīlošiem cilvēkiem.

  • Stilīga - kuram gan patīk izskatīties kā visiem...ZiCOLLARS piedāvā spilgtas un pamanāmas kaklasiksnas un pavadas, kas ir ne tikai modernas, bet arī izturīgas.  Ar ZiCOLLARS kaklasiksnu saimnieks var parādīt sava suņa personību un modes izjūtu.

  • Unikāla – ar uzrakstu  Jūs citiem nododiet informāciju par savu mīluli kā personību, neatkarīgi no suņa lieluma vai šķirnes. Īpašnieka koordinātes, suņa rakstura iezīmes, piederība audzētavai vai medību kolektīvam, informāciju par suņa sociālo darbu – kanisterapijas suns, suns pavadonis, suns glābējs uz ūdens vai suns palīgs kārtības uzturēšanā pasākumos.

Izveidota, lai būtu piemērota katrai situācijai kopā ar suni, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārši pastaiga parkā vai pelde sāļā ūdenī jūrā. Šī kaklasiksna un pavada būs uzticams aksesuārs Jums un jūsu sunim.

Zicollars garantē - mūsu uzraksts nesatur indīgas krāsvielas, tas ir drošs valkātājam un nav nomazgājams.

Iegūsties savā īpašumā Zicollars personalizētu kaklasiksnu un garantējiet sava mīluļa drošību visās situācijās.

        

Pasūtot e-veikalā kaklasiksnu, izvēlēties papildus opciju "Personalizēt", tad savu izvēlēto tekstu un šriftu ierakstiet pasūtījuma noformēšanas sadaļā  "Personalizēts uzraksts".

  • Ievērojiet, lai teksts nepārsniegtu 25 rakstu zīmes rindā.
  • Kaklasiksnai ar platumu 2,5 cm  tekstu var rakstīt 2 rindās.
  • Kaklasiksnai ar platumu 1,9 cm tekstu var rakstīt 1 rindā.
  • Izvēlieties teksta šriftu.


Pirkumu grozs