Unikāla, stilīga un praktiska kakla siksna ar savu uzrakstu

Lielākā daļa cilvēku pateiks, ka mans suns ir manas ģimenes loceklis. Viņi jums pastāstīs par sava suņa interesantajām personības iezīmēm, piedzīvojumiem. Un šis suns parasti valkā īpašu kakla siksnu.

  • Personalizēta suņu kakla siksna ir ideāla gan dodoties ar suni uz medībām, gan dodoties pastaigā.  Jūsu četrkājaino draugu tagad varēs viegli identificēt un viņam ir garantēta saimnieka atrašana!

  • Praktiska - mitruma neuzsūcoša, izturīga, pietiekami mīksta suņa kaklam, lai nenoberztu.  To var vienkārši notīrīt ar ziepēm un ūdeni un ātri noslaucīt sausu. Ideāls variants aizņemtiem un tīrību mīlošiem cilvēkiem.

  • Stilīga - kuram gan patīk izskatīties kā visiem...ZiCOLLARS piedāvā spilgtas un pamanāmas kakla siksnas un pavadas, kas ir ne tikai modernas, bet arī izturīgas. Ar ZiCOLLARS kakla siksnu saimnieks var parādīt sava suņa personību un modes izjūtu.

  • Unikāla – ar uzrakstu. Īpašnieka koordinātes, suņa rakstura iezīmes, piederība audzētavai vai medību kolektīvam, informāciju par suņa sociālo darbu – kanisterapijas suns, suns pavadonis, suns glābējs uz ūdens vai suns palīgs kārtības uzturēšanā pasākumos.

Izveidota, lai būtu piemērota katrai situācijai kopā ar suni, neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārši pastaiga parkā vai pelde sāļā ūdenī jūrā. Šī kakla siksna un pavada būs uzticams aksesuārs Jums un jūsu sunim.

Zicollars garantē - uzraksts nesatur indīgas krāsvielas, tas ir iegravēts, drošs valkātājam un nav nomazgājams.

Iegūsties savā īpašumā Zicollars personalizētu kakla siksnu un garantējiet sava mīluļa drošību visās situācijās.

Pasūtot e-veikalā kakla siksnu, izvēlēties papildus opciju "Personalizēt", tad savu izvēlēto tekstu un šriftu ierakstiet pasūtījuma noformēšanas sadaļā  "Personalizēts uzraksts".
  • Ievērojiet, lai teksts nepārsniegtu 25 rakstu zīmes rindā.
  • Kakla siksnai ar platumu 2,5 cm  tekstu var rakstīt 2 rindās.
  • Kakla siksnai ar platumu 1,9 cm tekstu var rakstīt 1 rindā.
  • Izvēlieties teksta šriftu.